O nas

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że udało nam się stworzyć aktywną i zaangażowaną społeczność wokół serwisu vodfix.pl. W naszej pracy kierujemy się zasadami rzetelności, uczciwości i przejrzystości. Jesteśmy przekonani, że obiektywna i solidnie argumentowana krytyka filmowa ma moc nie tylko wzbogacania doświadczenia kinowego widzów. Ale także może być wsparciem dla twórców filmowych w dążeniu do podnoszenia jakości ich produkcji.

Blog poświęcony recenzjom filmów i seriali powstał kilka lat temu, a od tego czasu pojawiło się na nim wiele recenzji, które cieszą się uznaniem. I to zarówno wśród profesjonalistów z branży filmowej, jak i wśród kinomanów. W miarę rozwoju, strona VODfix.pl ewoluowała w wyszukiwarkę legalnych źródeł filmowych, co spowodowało, że pisanie recenzji zeszło na dalszy plan. W naszej pracy wspólnie skupiamy się na dogłębnej analizie każdego aspektu filmu.

Nie ograniczamy się jedynie do reżyserii czy scenariusza, ale rozszerzamy perspektywę o mniej zauważalne detale, takie jak kostiumy, charakteryzacja postaci czy kompozycja kadru. Jesteśmy otwarci na współpracę, czekamy na wasze pytania oraz opinie. Skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej! Poniżej znajdziecie skromny skład naszej redakcji.

Mateusz Solnik

Pomysłodawca i założyciel serwisu VODfix.pl. Dziennikarstwo to jego pasja, a zamiłowanie do Gwiezdnych Wojen trwa już ponad dwie dekady. Nie ogranicza się do jednego gatunku filmowego czy telewizyjnego, choć przyznaje, że horrory ogląda z pewną dozą obawy. Jest fanem efektownych superprodukcji, komedii z inteligentnym, uniwersalnym humorem oraz filmów, które zmuszają do myślenia. Najistotniejsze w kinie są dla niego emocje, które wywołuje. Poza światem filmów, jego hobby to fotografia oraz zbieranie gadżetów z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Agnieszka Matecka

Pasjonuje się filmami, serialami i literaturą. Nie istnieje dla niej większa przyjemność niż kinowy seans, który pozwala całkowicie odciąć się od rzeczywistości. Jej ulubionym gatunkiem jest fantastyka. Jako widz, jest nieco nostalgiczna – z sentymentem wraca do kreskówek z dzieciństwa i ponownie sięga po ulubione komiksy z tamtych czasów. Ceni sobie dzieła stworzone z pasją, skierowane od entuzjastów do entuzjastów.

Jarek Modzelewski

Uwielbia seriale i filmy, przy czym gatunek nie gra dla niego większej roli. O ile tylko historia jest porywająca, pełna emocji, a postacie (szczególnie złoczyńcy) są fascynujące. Wyhodował w sobie także zamiłowanie do filmów katastroficznych. Świat komiksów, anime i fantasy nie są mu obce. Jako fan ciężkich dźwięków, często można go znaleźć na koncertach. Osoba bardzo pracowita, której recenzje na pewno przypadną wam do gustu.